اخبار شهرستان‌ها

پارسیان ذخیره تصویر

 برگزاری گرامیداشت روز خبرنگار در  شهرستان پارسیان

پارسیان پیشتاز در تجلیل از خبرنگاران.

پارسیان پیشتاز در تجلیل از خبرنگاران.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان؛ به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد رو زخبرنگار  جلسه ای با حضور مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان ، فرماندار محترم شهرستان، ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی، ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین جناب مهندس دلدار مدیر محترم جهادکشاورزی شهرستان پارسیان و خبرنگاران در محل فرمانداری پارسیان در راستای تجلیل از خبرنگاران شهرستان برگزار گردید.

فاطمه رکن الدینی ، مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان با تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار اظهار داشتند:  استفاده از نشریه ها در گذشته و امروز متفاوت است، عنوان کرد: امروز دیگر کسی منتظر چاپ نشریه ها و روزنامه ها نمی نشیند زیرا فضای مجازی به صورت آنی و لحظه ای خبرها را ارسال می کنند و این باعث شده که نشریه ها به حاشیه بروند.

ایشان اظهار داشتند: ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی با انجام دوره های آموزشی می تواندد سطح خبرنگاران را ارتقاء دهد و امروز باید خبرنگاران سرعت عمل داشته باشند و فعالان فضای مجازی نیز خود را خبرنگار ندانند زیر برای اثبات خبرنگاری باید یک رسانه معتبر داشته و به صورت مستمر فعالیت کنید.

وی ادامه داد خبرنگاری یک عشق و ذوق است که باید مستمر باشد و خبرنگار نیز با فناوری نوین روز همراه باشد.

و پس از آن مجتبی رضاپور فرماندار پارسیان با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران در کنار استقلال خود، همکار مسئولین نیز هستند و اگر به خاطر حقیقت گویی مسئولی ناراحت و آزرده خاطر می شود مهم نیست و اساس کار نباید تغییر کند .

در پایان با لوح های تقدیری از جانب فرماندار محترم  شهرستان و مدیریت جهادکشاورزی پارسیان از خبرنگاران شهرستان تقدیر بعمل آمد.