خبرها


پیام تبریک رییس سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان به مناسبت هفته جهادکشاورزی

امام صادق (ع) می فرمایند : کشاورزی کنید که هیچ عملی از آن حلال تر و پاکیزه تر نیست.

امام صادق (ع) می فرمایند : کشاورزی کنید که هیچ عملی از آن حلال تر و پاکیزه تر نیست.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان؛ در پیام علی باقرزاده همایی آمده است؛ کشاورزی به عنوان بستر امنیت و سلامت غذایی کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است و همین بس که رهبر معظم انقلاب به صراحت آن را محور توسعه ایران اسلامی دانسته اند و از دیدگاه ایشان کشاورزی را باید بخشی ویژه و استثنایی دانست؛ ایشان در این باره واژه «امنیت غذایی» را به کار بردند که درخور تأمل بسیار است. امنیت غذایی به معنای آن است که هرگاه کشوری در برابر تحریم های دشمنان، حوادث ناگوار و وقایعی از قبیل جنگ قرار گرفت بتواند روی پای خود بایستد و با بهره وری از امکانات خود مردم را سیر کند. دستیابی به امنیت غذایی نیز تنها در سایه توسعه پایدار و ماندگار کشاورزی میسر است. و کشاورزی، رکن اقتصاد مقاوتی هر دولت و ملت است.

27 خردادماه سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان حضرت امام خمینی است و بسی شایسته است که این روز بزرگ را به کشاورزان که طلایه داران عرصه سازندگی و خودکفایی کشور هستند تبریک بگویم و خدای را شاکرم که توفیق خدمت گذاری به این قشر زحمتکش را به بنده ارزانی داشته است . 

در پایان از کلیه همکارانم که با حفظ ارزشهای دینی، وجدان کاری، انضباط اداری و اجتماعی و مهارت و تخصص خود مرا در پیمودن این مسیر یاری نموده اند؛ کمال تشکر و قدردانی را دارم . از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت، تداوم حضور و تأثیر همه عزیزان را در راستای دستیابی به اهداف عالیه مسئلت دارم. امید است با ایمان به اراده خداوند متعال و در جهت کسب رضایت حضرت دوست و حفظ منافع عموم در ارائه ی خدمات همچون گذشته مؤید و منصور باشید.